In plus posiadania fanpage’a

Na całym świecie jest już ponad miliard użytkowników Facebooka! Żal byłoby nie skorzystać i nie trafić do części z nich ze swoimi usługami. Dlatego oferujemy założenie i prowadzenie indywidualnej strony firmy czy zdarzenia. Fanpage to doskonałe miejsce na wejście w interakcję ze swoimi klientami.

Dzięki dynamiczności portalu możliwe jest informowanie o zmianach i nowościach na bieżąco. Co więcej, można także uzyskiwać od swoich fanów wiadomości zwrotne. Tym samym jesteśmy w stanie wstępnie określić co im się podoba, a z czego my jako przedsiębiorcy, powinniśmy zrezygnować.

To forum dyskusyjne zezwala na dotarcie do jak największej liczy osób. Tak jak w realu, poczta pantoflowa działa. Dzielenie się zdjęciami, udostępnianie linków znacznie poszerza grono odbiorców. To dwudziestoczterogodzinna, darmowa reklama!

Dbanie o klienta to priorytet. Uaktualnianie wiadomości, informowanie o promocjach czy organizowanie konkursów to dowód na to, że ich szanujemy. W dodatku, że zależy nam na tym, aby byli zadowoleni z wyboru właśnie naszej firmy.

Nowoczesny marketing internetowy

 

facebook-logo
Facebook w ostatnich latach stał się najsilniejszym medium informacyjnym. Dlatego kierujemy się zasadą ostrożności i starannie przygotowujemy strategię komunikacyjną. Portal to wyśmienite narzędzie „call to action” – czyli wezwanie do działania. Dzięki temu wskazujemy fanom i potencjalnym klientom dalszą drogę do współpracy.

Posiadanie fanpage’a to dziś niemalże obowiązek każdego, kto posiada firmę czy organizuje masowy event. Dlatego w ramach prowadzenia strony, gwarantujemy:

 

Zbierz wokół swojego profilu grono wiernych fanów!

Organizując grupę docelową firmy i jej usług, możemy prowadzić na Facebooku wszelkie akcje i kampanie promocyjne. Nasza aktywność szybko zostanie przez nią dostrzeżona. Z nami pokażesz im, że tworzysz kreatywną i nowoczesną markę, która nastawiona jest na odbiorcę.

Z pomocą fanpage’a budujesz image i kreujesz wizerunek. Gromadzisz potencjalnych klientów, z którymi jesteś w stałym kontakcie. Dzięki aplikacjom dostarczasz im rozrywki i dodatkowo urozmaicasz swój profil.

Nie bądź nudnym przedsiębiorcom! Zadbaj o swój Fanpage.